0

راهنمای انتخاب مایوی زنانه

راهنمای انتخاب مایوی زنانه
۲۹۱۰ ۱۳۹۷

راهنمای انتخاب مایوی زنانه

رفتن به استخر و حضور با مایو در مکان هایی مثل استخر، دریا، پارک آبی و …، زمانی پر اضطراب برای بسیاری از زنان می باشد. انتخاب لباس شنای اشتباه، ممکن است حس اعتماد به نفس را در شما سرکوب کرده و باعث شود شما حس جذابیت کمتر داشته و کمتر به خود، اطمینان داشته باشید. هر چقدر درباره تیپ بدنتان بدانید؛ می توانید آسانتر لباس شنایی پیدا کنید که شکل تان را تراشیده تر نشان دهد. عموما، حفظ یک تعادل بین قسمت بالاتر و پایین تر بدن،؛ضروری می باشد.

انواع فرم های بدن و مایوهای زنانه مناسب برای آن ها

ظاهر های دارای انحنای کمر :

۱- مایوی یک تیکه و تک رنگ  لباس های تک رنگ صاف تر و شیک تر به نظر می رسند. ظاهر شما ممکن است به اندازه کافی، انحنا داشته باشد تا توجهات را به خودش جلب کند؛ بنابراین نیاز زیادی برای نگرانی نیست .

۲- لباس شنا با گردنی به شکل V عمیق   شما بالا تنه ای دارای انحنای کمر دارید که ارزش نمایش دادن ، دارد. یک گردن با یقه به شکل V عمیق یا سبکی مشابه به شما برای جذابیت بیشتر کمک کرده در حالی که بالاتنه تان را پوشیده نگه می دارد.

۳- از انتخاب لباس های شنای پا دار، اجتناب کنید.   این مایوها انحنای بدن شما را کمتر به نمایش می گذارند و ممکن است باعث شود که حجیم ترو یا در قسمت تحتانی نامتعادل به نظر برسید.همچنین لازم به ذکر است از انتها های دامن دار، اجتناب کنید.

مایوهای زنانه شنا

۴- لباس های شنا با حاشیه ناصاف و موج دار در طول خط گردن و گره هایی روی باسن را پیدا کنید.  حاشیه های ناصاف و موج دار در خط گردن و یقه ، روی انحناهای بالاتر شما، تاکید می کند اما اگر خیلی افراطی باشند باعث نامتعادل به نظر رسیدن شما می شوند.

مایو شنا

۵- مایوهای چاپدار  اگر شما ترجیح می دهید که انحناهای بدن خود را بپوشانید؛ پس به دنبال پارچه هایی با خال های گرد یا دیگر طرح های ظریف و کوچک چاپی باشید. این پارچه ها یک تاثیر پنهان کنندگی دارند که ممکن است به طور سراسری حجم را کاهش دهند.

اندام گلابی شکل:
۱- به دنبال مایوهایی با طرح اضافی بالای کمر باشید.  این جزئیات چشم ها را به سمت بالا می کشاند و باعث می شود که بالا تنه تان، بزرگتر به نظر برسد و وزن قسمت تحتانی شما به نصف کاهش یابد.

مایو زنانه شنا

۲- از مایوهایی که تاپ آن ها یک تکه می باشد ،اجتناب کنید.  در حالی که شما ممکن است از فقدان پوشش نگران نباشید؛ ولی این مایوها از توجه بیش از حد بر روی قسمت تحتانی جلوگیری کرده و باعث می گردد که بالا تنه شما حتی پرتر از آنچه عملا هست؛ به نظر بیاید.

انواع لباس شنای زنانه

۳- لباس های شنا با خط های افقی در طول بالا تنه این خط ها باعث پرتر به نظر رسیدن بالا تنه شما شده و پاها را متعادل می کند.

انواع لباس زنانه شنا

۴ – در صورت انتخاب مایو پادار ، رنگ مشکی آن را برگزینید  رنگ مشکی تاثیر لاغر کنندگی دارد. وقتی رنگ مشکی با طرح مایو پادار ترکیب شود؛ می تواند به کوچک تر نشان دادن اندام تحتانی شما کمک کند .

انواع لباس شنای زنانه

۶- با مایوهای کات بریف ( مایو های زیاد کوتاه و بریده شده ) باعث شوید که پاهایتان بلندتر به نظر برسد.  مایو هایی با این شکل خاص قسمت تحتانی، که قسمت بیشتر پاهایتان را نشان می دهد؛ کمک به بلندتر دیده شدن آن ها می کند و این تاثیر دراز کردن؛ اغلب باعث می شود که پاهای شما نازک تر به نظر آید.

مایوی شنا خانم ها

۷ – با یک مایوی تنکینی، اندام خود را طویل تر کنید.  پارچه اضافه به قسمت بالاتر بدنتان، ظاهری قوی تر و طویل تر می دهد. این طول اضافه باعث می شود که قسمت تحتانی شما، کمتر از نصف خود به نظر برسد .

مایوی زیبای شنا

اندام سیب شکل:
۱- به دنبال مایوهایی با پارچه هایی ضخیم باشید . لباس های شنایی که با پارچه های ضخیم تر دوخته شده است ، می تواند باعث گردد قسمت میانی بدنتان، لاغرتر به نظر برسد. این بهترین راه برای انتخاب مناسب ترین لباس شنا است. همچنین چین زدن کمرتان را کشیده و باعث می شود که باریک تر به نظر برسد.

لباس شنای جذاب

۲– بخش میانی بدنتان را با چاپ های خلاقانه، مخفی کنید.  چاپ های پیچ دار و زبانه ای توجهات را از قسمت میانی بدن دور می کند. انسداد رنگ همچنین می تواند برای ایجاد این تاثیر، استفاده گردد.

لباس شنای دخترونه

۳– جزئیات در پهلو ها ؛ جلوی بدن خود را لاغر تر کنید. راه راه ها یا الگو های قرار داده شده در طول پهلوی شما، چشم را به جای شکم به پهلوها می کشاند؛ در نتیجه، هر گونه اضافه وزنی که ممکن است در بخش میانی بدنتان داشته باشید؛ کمتر برجسته می شود.

مایو زیبای شنا

۴– از مایوها موج دار، اجتناب کنید.  شما ممکن است فکر کنید که این مدل شکمتان را مخفی می کند؛ اما برعکس تنها حجم بدنتان را بزرگ تر نشان می دهد . این حجم اضافه تنها باعث خواهد شد که بخش میانی تان بزرگتر به نظر برسد.

مایو دو تیکه زنانه شنا

۵– لباس شنای دارای نوار و باند را در نظر بگیرید.  مایو های با نوار های ضخیم روی بالا و پایین بدن، به شما حمایت مورد نیازتان برای کوچکتر کردن اندام میانی را می دهد.

ظاهر مستطیلی شکل:

مایو زیبای شنا

۱- از مایوهای با سبک روبان دار و نوار دار، اجتناب کنید. تاپ های روبان دار به فقدان انحنا در بالا تنه بدنتان تاکید کرده و باعث می شود که بدنتان پسر مانند تر به نظر برسد.

مایو زیبا شنا

۲- به دنبال چاپ های زنانه و رنگ هایی مانند صورتی گلدار باشید.  چاپ های زنانه تر، باعث می گردد ظاهر شما نرمتر و زنانه تر به نظر برسد.

مایو شنا اسلامی

۳- لباس شنا با خط های راه راه زاویه دار را امتحان کنید.  خط های زاویه دار رو به پایین ، تصوری بصری را ایجاد کرده و باعث می گردد که گویا لباس شنا، کمری منگنه ای شکل دارد ( باعث تصور ایجاد گودی کمر می گردد ) این مدل مایو انحناها را خلق می کند.

خرید بهترین مایو شنا

۴- لباس شنایی با لبه های ناصاف یا حاشیه چین دار بپوشید.  لبه های ناصاف و حاشیه های چین دار کمک می کنند اندام شما منحنی تر به نظر برسد. تزئینات به شکل لبه های ناصاف و چین دار به خصوص اگر شما ظاهری مستطیلی ورزشکاری دارید؛ به خوبی موثر است.

مایو زنونه دو تکه

۵- با یک لباس شنای دارای رشته و ریسمان، به باسن تان توجهات اضافه را معطوف کنید.  این لباس های شنا، با معلوم کردن شکمتان حد فاصل مستقیم شما را می شکند که این امر حد فاصل کمرتان را مورد توجه قرار می دهد. به دنبال انتهاهایی با گره هایی که محکم به پهلوها بسته می شود؛ باشید. لباس های شنای دارای ریسمان، به خوبی موثر است. این جزئیات در مایوها با ایجاد یک تصویر قوی انحناهای میان تنه شما بیشتر و حجیم تر به نمایش می گذارد .

سوتین زنانه

۶- با یک جلوی گره دار، باعث شوید که بالا تنه تان، منحنی تر به نظر برسد.  گره یا منگوله ای که در مرکز لباس شما بسته می شود؛ بالا تنه را برجسته کرده و ظاهری حجیم، خلق می کند.

شکل مثلث وارونه شده:

بهترین مایوهای شنا

۱- لباس شنایی با تاپ هایی به مانند وزنه بردار ها در نظر بگیرید.  تاپ های هالتری (به شکل تاپ های وزنه بردار ها) بالاتنه شما را حمایت کرده و به کوچکتر شدن آن کمک شایان توجهی می کند ؛ اما خط گردنی عمیق، شما را جذاب و زنانه نشان می دهد.

انواع مایو شنا زنانه

۲- از لباس های شنای با بالا تنه خیلی پوشیده ، اجتناب کنید.  این مدل در حالی که ممکن است حمایت مورد نیازبالا تنه شما را فراهم کند؛ ولی ممکن است که باعث گردد شما بیش از حد موقر به نظر برسید.

مایو دخترونه خوشگل

۳- به طرف الگوهای چند رنگ به جای تک رنگ ها، متمایل شوید.  مایوهای با طرح های چند رنگ از تمرکز چشم بر روی هر قسمت از بدنتان،جلوگیری می کند. در نتیجه بالاتنه بزرگ شما، کمتر به چشم می آید.

مایو مناسب فرم بدن

۴- به دنبال لباس های شنای تزئین شده با پارچه، در خط میانی باشید.  این امر، بالاتنه حجیم شما را با اندام تحتانیان ، متعادل می کند.

مایو شیک

۵- مایوهای پشت قهرمانی .  مایوهای پشت مسابقه دهنده ای، از بسیاری از دیگر مدل ها، حمایت بیشتری را ایجاد می کند که ممکن است از تکان خوردن بیش از حد سینه هایتان جلوگیری کند.

راهنمای انتخاب مایو

۷- از تاپ های مثلثی شکل اجتناب کنید. این مدل ها حمایت کمی ایجاد کرده و حتی نتیجه پوشیدن آنها، باعث می گردند که بالاتنه شما پرتر به نظر برسد. 

ریزه اندام ها:

مایو شنای لاغرها

۱- از چاپ های گلدار و پارچه های خالخالی و دیگر الگوهای مشابه، اجتناب کنید.  این چاپ های دخترانه، به جای زنانه کردن ساختار بدنتان، آن را بچه گانه می کنند. در عوض رنگ های جسور و پر طراوت را انتخاب کنید.

انواع مایو

۲- به جزئیات لطیف بچسبید. حاشیه های به طور افراطی تزئین شده یا دیگر جزئیات بزرگ، ممکن است که اندام شما را در هم بشکند.

بهترین مایو برای لاغرها

۳- کمر کوتاه خود را با یک مایوی دو تیکه ریسمان دار ( دارای ریسمان یا طناب آویزان ) یا دیگر لباس های شنای دو تیکه ای مشابه، بلند تر کنید.  لباس های شنای یک تیکه و تنکینی های متوسط، ممکن است که باعث کوتاه تر به نظر رسیدن شما گردد. مایوی دو تیکه کوتاه تر، بیشتر بخش میانی بدن شما را نشان داده و در نتیجه بدنه شما را دراز تر می کند.

مایوهای زنانه زیبا

۴- مایوی یک تیکه با یک الگوی X مانند در زیر کمر و در طول بخش میانی بدن را امتحان کنید.  این الگو، بدنه شما را بلندتر می کند؛ همچنین ظاهرتان را لاغر کرده و مخصوصا مناسب برای ریزه اندام هایی می باشد که فقدان قد آنها، بیشتر از فقدان عرض و پهنای آنها است.

قد بلند ها:

بهترین مایو برای قد بلند

۱- به سمت لباس های شنا و مایو های دو تیکه متمایل شوید. لباس های شنای یک تیکه ممکن است باعث گردند که بدنه شما بلند تر از آنچه قبلا بوده به نظر برسد .

لباس شنای مناسب بلند قد

۲- اگر قد شما، کمی به علت داشتن بالاتنه بلند است؛ لباس های شنای یک تیکه ای برش داده شده را امتحان کنید.  این لباس های شنا، زنان با کمر لاغر و بلند را پهن تر نشان می دهند .

زیباترین مایوهای زنانه

۳- اگر شما هم لاغر و هم بلند هستید؛ خطوط افقی را در نظر بگیرید.  خطوط افقی، خط عمودی ایجاد شده اندام بلند و باریک را می شکند.

سایز اضافه:

۱- به دنبال لباس های شنای چین دار یا آستر دوزی حمایتی باشید. این مدل ها کمک به پنهان کردن شکمتان کرده و آن را تخت تر می کند.

مایو شنا یکسره زنانه

۲- لباس های شنای ساخته شده از مواد با دوام .  لباس های شنای ورزشی در برگیرنده بدن که از مواد ضخیم ساخته شده و شکل خود را به خوبی حفظ کرده، اندام شما به طور قابل توجهی حفظ می کند. همچنین آنها در مقابل فشار ناشی از اندام حجیم تان، مقاومت می کنند.

مایو شنا سنگین وزن ها

۳- خودتان را با لباس های شنای مشکی محدود نکنید.  در عوض ترکیبی از چاپ های تخیلی و پارچه های توری لطیف را که هر گونه وزن اضافه را پنهان می کنند؛ امتحان کنید. در حالی که رنگ مشکی لاغر کننده است؛ تنها و آخرین انتخاب شما نمی باشد .

برای خرید مایو زنانه اینجا کلیک کنید …

دیدگاه ‏خود را بنویسید